Бөлімі | Сәулет өнері | ||||||
Педагогтің аты жөні: | Жуаспаева Кенжегуль Шаухатовна | ||||||
Күні: |
| ||||||
Сынып: | 3 Ә | Қатысқандар саны:
| Қатыспағандар саны:
| ||||
Сабақтың тақырыбы: | Музыка және мүсін | ||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: | 3.1.2.2. – әнді негізгі дирижерлық қимылдар көмегімен орындау 3.1.3.5 Тыңдаған әуеннің сипатын, мазмұнын, жанрын, көрекмдеуіш құралдарын анықтау және салыстыру. | ||||||
Сабақтың мақсаты: | Тыңдаған әуеннің сипатын, мазмұнын, жанрын, көрекмдеуіш құралдарын анықтау және салыстыру. | ||||||
Сабақтың барысы: | |||||||
Сабақтың кезеңі (уақыты) | Педагог әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||
Сабақтың басы 5 мин
Сабақтың ортасы 25мин
Сабақтың соңы 5 мин
| I.Сәлемдесу.Сабақтың тақырыбы, мақсаттары мен критерийлерімен таныстыру.
1-тапсырма. Әңгімелесу. Талдау. Сыныпта талқылау. -Мүсіндер қандай көніл күйді білдіреді? -Мүсін дегеніміз не? -Мүсіннің қандай түрлері бар? -Олар неден жасалады? II.Сабақты түсіндіру. Ақпарат. Бейнебаян тамашалау.
III.Г.Абдрашеваның»Мүсіндер мұражайында» шығармасын тыңдау. 2 тапсырма. -Көз алдыңа қандай көріністер елестеді? - Мұражайға қандай мүсіндер қойылған? - Қай музыка кандай мүсінге сәйкес?
3 тапсырма. Музакадағы кейіпкерлердің атауларын төркөздерден тауып, айтып бер. 4-тапсырма.Ән орыдау. «Өнерлі бала» Өлеңін жазған:А.Асылбек,Әнін жазған: Ә.Бүшікова
5-тапсырма. Есіңе сақта!
IV.РЕФЛЕКСИЯ
V. Сабақты қорытындылау,Бағалау. VI.Үй тапсырмасын беру. | Амандасады. Сабақтың мақсаттары, критерийлерімен танысады
Оқушылар сұрақтарға жауап береді .
Бейнебаянды тамашалайды.
Г.Абдрашитованың «Мүсіндер мұражайында» шығармасын тыңдайды, зерделейді, cұрақтарға жауап береді, салыстырады Төркөздегі кейіпкерлерді атайды
Жаттығу жасайды. Әннің 1,2 шұмағын орындайды Жаңа сөздерді есіне сақтайды Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді
|
Багалау «Жұлдызша»
Бағалау«Үш шапалақ» әдісі
«Үш жұлдыз» бағалау әдісі
| Видео амандасу
презентация
Бейнебаян
Оқулық
Видео
оқулық
Кері байланыс тақтайшасы
|