«Зимний фестиваль знаний 2025»

Компьютеры в жизни молодежи

использование компьютера в жизни молодежию Использование новых слов и выражений для описания использования компьютера. Применение новых технологий.

Олимпиады: Английский язык 2 - 11 классы

Содержимое разработки

Мерзімі: 25.11.2015

Тақырыбы: . «Tранспорт . Present Perfect Tense»

Мақсаты: Сыни тұрғыдан ойлай отырып «Транспорт» негізгі тақырыбын ашу.

Қолданылған модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу. Оқыту үшін және оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық.

Стратегиялар: «Шаттық шеңбері», «Пазл жинақтау », «Алтын ереже», «Не білемін? Не білдім? Не білгім келеді?», «Екі жұлдыз, бір тілек»



Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мазмұны

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстары

Кіріспе

10 мин


3мин






3мин




2 мин





2мин




Ұйымдастыру кезеңі:


«Шаттық шеңбері»

(психологиялық ахуалды жақсарту)




«Пазл жинақтау»

(топқа бөлу)



Не білемін? Не білдім? Не білгім келеді?



«Алтын ереже»

(топтың ұстанымын еске тұсіреді.)

Оқушылармен амандасу.


Психологиялық жағдайын анықтау үшін және зейіндерін сабаққа аудару үшін,шеңберде тұрып бір біріне тілек айту. Сабақтың жоспарын айту.


Топқа бөлу үшін оқушыларға сурет беріледі


Түсіндіреді





Алтын ережені сақтауды ескерту.



Оқушылар амандасып, шеңберге тұрады.

Шеңберде тұрып, балалар бір-біріне тілек айтады.






Сурет пазлды жинап топқа бөлінеді, ат береді және неге олай аталатындарын түсіндіреді


Оқушылар жазады.





Алтын ережені оқиды.

Мадақтау









Мадақтау









Мадақтау


Жұлдызша









Сурет -пазл




Парақтар таратылады




А4 форматты қағаз

Маркерлер

Негізгі бөлім

25 мин


5 мин




2 мин


3 мин





5мин








5 мин







5 мин




« Travelling»

( бастайық сабақты осы сөздермен)


Сергіту сәті


«Transport»

(оқушылар кластер толтырады)



«Мәтін құрастыру»

(оқушыларға бір мәтін беріледі және олар құрастыру қажет және үш тапсырма орындайды)



«Грамматика»

Оқушыларды грамматикалық тақырыппен таныстыру



«Қорытынды»

(оқушылар топпен пазл шешеді)




Оқушылар оқиды және мағынасын айтады.



Сергіту сәтін өткізеді



Оқушыларға мәтінге сөздер жазады.



Оқушыларға мәтіннін басын бере отырып,дұрыс аяқтауына итермелейді.







Әр топқа жеке тапсырма береді, түсіндіреді.






Тапсырма таратылады және лексикалық тақырыпты қолданады




Оқушылар жаңа сөздерге көніл боліп тұсінеді.



Оқушылар жаттығу жасайды.



Оқушылар сөздерді оқиды




Оқушылар мәтінде берілген басымен танысып, топпен талқылайды.Оқушылар жалғасын тауып жауап беру арқылы дұрыс түсінік қалыптастырады. Топ өз ойларын қорғайды.




Әр топ өз тапсырмасын орындайды.






Топпен орындайды және спикерлер сөйлейді.




Мадақтау.




Мадақтау



Жетондар





Мадақтау












Мадақтау.




Стикерлер, маркер







Дәптер, қалам және жетондар




А4 форматты қағаздар, маркерлер, пластилин










Суреттер, дәптер

Қорытынды 10 мин

«Не білдім? Не білгім келеді?»

(парақтарын

толтырады.)

Бағалау.


Үй жұмысы «Менің сүйкті демалыс орыным»


«Ұнады ма сабақ?»

(ой қорыту)

Топтар оз ойларын оқиды.





Үй жұмысын түсіндіреді.



Стикер таратады.

The topic of the lesson was…

It was interesting to get to know/to do…

Now after the lesson I can…





Топтар смайликтермен бағалап, оны талдайды. Нәтижесінде ортақ бағаны шығарады.

Үйде эссе жазады.



Оқушылар жаңа тақырыпқа сүйеніп не ұнатқанын жазады.




Жиынтық бағалау










Стикерлер



Получите свидетельство о публикации сразу после загрузки работы



Получите бесплатно свидетельство о публикации сразу после добавления разработки


Олимпиады «Зимний фестиваль знаний 2025»

Комплекты учителю



Качественные видеоуроки, тесты и практикумы для вашей удобной работы

Подробнее

Вебинары для учителей



Бесплатное участие и возможность получить свидетельство об участии в вебинаре.


Подробнее