Пән: Қазақ тілі Т2 Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 3-бөлім «Менің мектебім» Күні: Сынып: 2 | Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: Қатысқандар саны: 16 Қатыспағандар саны: 0 | ||
Сабақ тақырыбы | Менің оқу құрал-жабдығым. | ||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 2.2.1.1 - өз сөзінде ақпаратты сұрау, іс-әрекетке түсініктеме беру үшін сөздер және сөз тіркестерін қолдану 2.4.4.1 - бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын, азат жолдың және тақырыптың өлшемін сақтап жазу | ||
Бағалау критерийлері | Барлық оқушылар: баяу және анық айтылған күнделікті өмірде жиі қолданылатын сөздердің мағынасын түсінеді. Көптеген оқушылар: баяу және анық айтылған күнделікті өмірде жиі қолданылатын сөздер мен қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді. Кейбір оқушылар: баяу және анық айтылған күнделікті өмірде жиі қолданылатын сөздер мен қарапайым фразалардың мағынасын түсінеді және пәнді не себепті ұнататындарын айтады. | ||
Құндылықтарды дарыту | Үзіліс кезінде тәртіпті болуға тәрбиелеу. | ||
Пәнаралық байланыстар | орыс тілі сабағы | ||
АКТ қолдану дағдылары | Сергіту сәті | ||
Бастапқы білім | Мектептегі түрлі жағдайлар туралы әңгімелеу | ||
Сабақ барысы | |||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
| Ресурстар | |
Сабақтың басы | Сәлемдесу, сыныпты түгендеу. Психологиялық ахуал туғызу. Қайырлы күн, достым, Үй тапсырмасын сұрау. «Дұрыс бұрыс» әдісі Мақсаты: балалардың Оқу құралдары туралы туралы білімдерін кеңейту. Шарты: дұрыс жауап айтылғанда қолдарымен шапалақтайды, дұрыс емес жауап айтылғанда бастарымен шайқайды. Оқушыларды 3 топқа бөлу. (Орындыққа қалам, кітап, сызғыш суреттерін жабыстыру арқылы) |
| |
Сабақтың ортасы
| 1. Жаңа тақырыпты түсіндіру. Сурет арқылы сабақтың тақырыбын ашуға бағыт беру. Бағалау критерийлерімен таныстыру. 2. Оқулықтағы 1-тапсырманы орындату. 3. Топтық жұмыс. «Адасқан сөздер» әдісі. «Бас бармақ » әдісі арқылы топ бір – бірін бағалайды. 4. Жұмбақ жасыру. Смайлик арқылы бағаланады. 5. Сергіту сәті https://www.youtube.com/watch?v=sPX27NNVWCY
|
| |
Сабақтың соңы
| Үй тапсырмасы: 2 - тапсырма Бағалау: Қалыптастырушы бағалау түрлері Смайликтер арқылы кері байланыс беру:
|
|